O Fashion PR Talks

Fashion PR Talks to pierwsza w Polsce akademia biznesu mody. Założona w 2015 r. w Warszawie wspiera kreatywność i przedsiębiorczość w sektorze mody w tej części Europy.

Co roku Fashion PR Talks to ponad 30 multidyscyplinarnych kursów dla branży mody, autorskie podręczniki oraz forum biznesu mody Fashion Talks. W Fashion PR Talks uczą aktywni zawodowo profesjonaliści, mający w portfolio takie marki jak Dior, Swarovski, Agent Provocateur czy ELLE. Eksperci, którzy z zaangażowaniem dzielą się swoją praktyczną wiedzą.

Ale Fashion PR Talks to nie tylko akademia. To społeczność wykształconych, zainteresowanych i interesujących osobowości, które oprócz wysokiej jakości nauczania szukają realnych możliwości rozwoju. Dlatego też Fashion PR Talks wspiera networking, pośredniczy między uczestnikami szkoleń a pracodawcami oraz angażuje się w wydarzenia edukujące branżowe talenty.

W perspektywie długofalowej, misją Fashion PR Talks jest profesjonalizacja branży mody, a co za tym idzie umocnienie lokalnego wzornictwa na globalnej mapie mody. Im silniejsze są nasze marki zagranicą, tym bardziej konkurencyjny może być rodzimy rynek.

Fashion PR Talks. Creating opportunities.